تصویر فاز اول گذرگاه فرهنگ و هنر شهر هشتگرد افتتاح شد

فاز اول گذرگاه فرهنگ و هنر شهر هشتگرد افتتاح شد

پرینت       شماره خبر: 213145 31 فروردین 1398 - 11:08 سپیدار آنلاین: در پایان مراسم جشنواره فرهنگی هنری شهرداری هشتگرد مسئولین حاضر ، هنرمندان و اساتید برجسته کشور عزیزمان ایران با حضور در محل افتتاح گذرگاه فرهنگ و هنر شهر هشتگرد فاز اول این گذرگاه را افتتاح و از سردیس مشاهیر شهرستان ساوجبلاغ در این گذرگاه رونمایی کردند .

تصویر موافقت معاونت راه و شهرسازی در جمع آوری دوربین هوشمند اخذ عوارض در هشتگرد

موافقت معاونت راه و شهرسازی در جمع آوری دوربین هوشمند اخذ عوارض در هشتگرد

پرینت       شماره خبر: 213033 28 فروردین 1398 - 12:05 سپیدار آنلاین: فرماندار ساوجبلاغ در نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی از موافقت این معاونت در جمع آوری و انتقال دوربین هوشمند اخذ عوارض در بزرگراه کرج هشتگرد خبر داد.ابوالقاسم پالیز گیرفرماندار ساوجبلاغ ز خود با معاون وریر راه و شهر سازی از جمع آوری این سامانه خبر داد .وی گفت سایر موارد این نشست به صورت مفصل به اطلاع مردم اعلام خواهد شد .

تصویر دیدارمدیران تامین اجتماعی و بانک رفاه با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

دیدارمدیران تامین اجتماعی و بانک رفاه با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

پرینت       شماره خبر: 212902 26 فروردین 1398 - 09:33 سپیدار آنلاین: سلامی مدیر کل تامین اجتماعی همراه با مدیر بانکهای رفاه کارگران استان البرز و رئیس تامین اجتماعی شعبه هشتگرد با دکتر بهمنی نماینده محترم مردم شریف شهرستان ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقاان دیدار کردند و ضمن تبریک سال جدید اهم خدمات و فعالیتهای این سازمان را برای ایشان تشریح کردند و همچنین در خصوص طرح خدمات غیرحضوری سازمان توضیحاتی ارائه شد.

تصویر اختصاص دو روز حقوق و 5درصد از مزایا کارکنان تامین اجتماعی شهرستانهای ساوجبلاغ و طالقان به سیل زدگان

اختصاص دو روز حقوق و 5درصد از مزایا کارکنان تامین اجتماعی شهرستانهای ساوجبلاغ و طالقان به سیل زدگان

پرینت       شماره خبر: 212901 26 فروردین 1398 - 09:32 سپیدار آنلاین: ااکبر نوزعیم رییس تامین اجتماعی شهرستان های ساوجبلاغ و طالقان در پیامی از اختصاص دو روز حقوق و 5درصد از مزایا کارکنان تامین اجتماعی شهرستانهای ساوجبلاغ و طالقان خبر داد.همچنینکارتهای هدیه ای که در ایام نوروز از طرف کارفرمایان بعنوان هدیه نوروزی به برخی پرسنل اهدا شده بود با خرید پتو برای سیل زدگان از طرف این کارفرمایان محترم به هموطنان گرامی در مناطق سیل زده اهدا گردید.

تصویر دیدار شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ

دیدار شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ

پرینت       شماره خبر: 212898 26 فروردین 1398 - 09:26 سپیدار آنلاین: در این دیدار با اهداء لوح از زحمات فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی و همکاری و تعامل با مدیریت شهری در ایجاد امنیت برای شهروندان تقدیر و تشکر گردید . دکتر امیر بهمنی شهردار هشتگرد ، علی شجری پور رئیس شورای اسلامی شهر ، سید مهدی میرغفاری نایب رئیس شورا و علی جوادی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر در این دیدار حضور داشتند .

تصویر مدیریت شهری  شهرجديد هشتگرد با دادستان عمومي و انقلاب ساوجبلاغ

مدیریت شهری شهرجديد هشتگرد با دادستان عمومي و انقلاب ساوجبلاغ

پرینت       شماره خبر: 212895 26 فروردین 1398 - 09:20 سپیدار آنلاین: در اين ديدار ضمن تبريك سال جديد بر همراهي و همدلي مديريت شهري و دادستاني در شناخت و حل مسائل و مشكلات شهري تأكيد شد.همچنين ضمن تبيين جايگاه شهرداري به عنوان نهاد اجرايي كه نياز به حمايت قانون دارد، بر لزوم تدوين أهداف و اجراي برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي كه كاهش بزه و جرم را در پي خواهد داشت تأكيد شد.

تصویر جلسه مشترک شهردار هشتگرد با نمایندگان املاک تعاونی مسکن فرمانداری و تعاونی جانبازان

جلسه مشترک شهردار هشتگرد با نمایندگان املاک تعاونی مسکن فرمانداری و تعاونی جانبازان

پرینت       شماره خبر: 212846 25 فروردین 1398 - 10:41 سپیدار آنلاین: با توجه به لزوم وجود نقشه های کامل اجرایی املاک این تعاونی ها ، مقرر شد تا در جهت تسهیل و تسریع در اجرای شبکه معابر بر اساس اصول فنی ، نمایندگان تعاونی های مذکور نقشه های مربوطه را که شامل ۵۲ هکتار از اراضی این شهرک می باشد در اسرع وقت به شهرداری ارائه نمایند و شهرداری نیز اقدام لازم در جهت اجرای شبکه معابر و خیابانهای آن را در برنامه کاری خود قرار دهد .

تصویر دیدار  فرماندار ساوجبلاغ با جانباز ۲۵ درصد جنگ تحمیلی

دیدار فرماندار ساوجبلاغ با جانباز ۲۵ درصد جنگ تحمیلی

پرینت       شماره خبر: 212746 22 فروردین 1398 - 09:16 سپیدار آنلاین: ابوالقاسم پالیز گیرفرماندار ساوجبلاغ در این دیدار جانبازان و ایثار گران را اسناد زنده مقاومت و پایداری بیان کرد و از همه مدیران خواست در برنامه کاری سال ۹۸ دیدار با خانواده های شهید ،جانباز و ایثار گر را جز مهمترین برنامه های خود قرار دهند .در این بازدید ، بخشدار مرکزی ، مشاوران فرهنگی و امور ایثار گران و رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران فرماندار را همراهی کردند .

تصویر بازدید شهردار نظرآباد از سطح شهر از  روند کار نیروهای زحمتکش شهرداری نظرآباد

بازدید شهردار نظرآباد از سطح شهر از روند کار نیروهای زحمتکش شهرداری نظرآباد

پرینت       شماره خبر: 212703 21 فروردین 1398 - 09:14 سپیدار آنلاین: پیرو دستور مهندس یگانه شهردار نظرآباد کلیه نیروهای معاونت خدمات شهری و سازمان آتش نشانی برای ارائه خدمات به شهروندان و جلوگیری از بروز هرگونه بحران احتمالی تا اطلاع ثانوی در آماده باش کامل به سر میبرند.مهندس یگانه با حضور در سطح شهر به صورت میدانی عملیات مهار سیلاب های سطح شهر را مدیریت میکند.

تصویر مسوولین چهارباغ با فرماندهان حوزه های بسیج دیدار کردند

مسوولین چهارباغ با فرماندهان حوزه های بسیج دیدار کردند

پرینت       شماره خبر: 212702 21 فروردین 1398 - 09:13 سپیدار آنلاین: به مناسبت میلاد با سعادت امام حسین"ع" و روز پاسدار، امام جمعه، شهردار، بخشدار و سایر مسوولین چهارباغ با فرماندهان و بسیجیان حوزه های بسیج شهر و بخش چهارباغ دیدار کردند.در این دیدار مسوولین حاضر با اهداء لوح سپاس از خدمات و ارزش های پاسداران پرتلاش حوزه های شهری و روستایی چهارباغ تقدیر کردند.

تصویر دیدار و گفتگوی فرماندار ساوجبلاغ با مادر گرانقدر شهید محسن نادری در روستای ولیان

دیدار و گفتگوی فرماندار ساوجبلاغ با مادر گرانقدر شهید محسن نادری در روستای ولیان

پرینت       شماره خبر: 212632 20 فروردین 1398 - 09:19 سپیدار آنلاین: ابوالقاسم پالیز گیر بهمراه فرمانده سپاه ،رییس بنیاد شهید ، بخشدار چندار ، مشاوران فرهنگی و امور ایثار گران و اعصای شورای اسلامی روستای ولیان به منزل حاجیه خانم قاسمی رفتند و یاد و خاطره شهید این خانواده را گرامی داشتند .فرماندار ساوجبلاغ با تبریک اعیاد شعبانیه و نوروز ۹۸ از همت عالی بنیاد مسکن و بسیج سازندگی سپاه ساوجبلاغ تشکر و قدر دانی کرد .

تصویر برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از آموزشگران با حضور رئیس سازمان

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از آموزشگران با حضور رئیس سازمان

پرینت       شماره خبر: 212323 25 اسفند 1397 - 16:59 سپیدار آنلاین: اصغر نصیری طی مراسمی از آموزشگران فعال در زمینه آموزش تفکیک از مبداء مناطق دیدار و به پاس تلاش های بی وقفه و صادقانه این عزیزان در پیشبرد اهداف سازمانی و همچنین ترویج فرهنگ تفکیک از مبداء و کاهش تولید پسماند تقدیر و تشکر بعمل آوردند و در پایان با اهدای لوح تقدیر سال جدید پیش رو را برای آنان سالی سرشار از خیر و خوشی آرزو نمودند.

تصویر حضور قهرمانان جهانی رشته های ورزشی در چهارباغ باعث هویت بخشی و اعتبار شهر است

حضور قهرمانان جهانی رشته های ورزشی در چهارباغ باعث هویت بخشی و اعتبار شهر است

پرینت       شماره خبر: 212314 25 اسفند 1397 - 15:43 سپیدار آنلاین: بهمن عینی عضو شورای اسلامی شهر چهارباغ در مراسم تجلیل از دو تن از قهرمانان جهانی تیر و کمان سنتی گفت:حضور این ورزشکاران بزرگ در چهارباغ باعث هویت بخشی و اعتبار شهر است.بعد از نماز جمعه، دو قهرمان جهانی تیر و کمان سنتی که اهل چهارباغ هستند در اقدامی تحسین برانگیز، مدال های خویش را به خانواده شهید مدافع حرم پاسدار اصغر الیاسی تقدیم کردند.

تصویر اجرای عملیات عمرانی ، خدماتی و گل آرایی محوطه و توسعه فضای سبز باغ گلها

اجرای عملیات عمرانی ، خدماتی و گل آرایی محوطه و توسعه فضای سبز باغ گلها

پرینت       شماره خبر: 212305 25 اسفند 1397 - 15:21 سپیدار آنلاین: در راستای ارائه خدمات در خور و شایسته به شهروندان و گردشگران استان البرز؛ جهت برپایی باشکوه تر هفتمین جشنواره لاله ها عملیات عمرانی ، خدماتی و گل آرایی محوطه و توسعه فضای سبز این باغ با تلاش نیروهای سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با جدیت در حال اجرا می باشد.

تصویر کسب مقام اول جشنواره فرهنگی و آموزشی قرآن توسط رییس بهزیستی اشتهارد

کسب مقام اول جشنواره فرهنگی و آموزشی قرآن توسط رییس بهزیستی اشتهارد

پرینت       شماره خبر: 212297 25 اسفند 1397 - 14:49 سپیدار آنلاین: مقام اول جشنواره فرهنگی و آموزشی قرآن و عترت اداره کل بهزیستی استان البرز در سال ۹۷ توسط مهدی فلاح نژاد رییس اداره بهزیستی شهرستان اشتهاردکسب شد و به مسابقات کشوری راه یافت.

تصویر امام زاده محمد(ع) و سکینه خاتون(س) میزبان زائرین اهل قبور

امام زاده محمد(ع) و سکینه خاتون(س) میزبان زائرین اهل قبور

پرینت       شماره خبر: 212258 25 اسفند 1397 - 09:53 سپیدار آنلاین: مردم استان البرز به رسم سنت زیارت اهل قبور در آخرین پنج‌شنبه سال، در آرامستان‌های این استان از جمله امام زاده محمد(ع) و سکینه خاتون(س) یاد درگذشتگان و شهدا را زنده نگه داشتند.

تصویر ارائه خدمات ویژه در خانه سلامت

ارائه خدمات ویژه در خانه سلامت

پرینت       شماره خبر: 212240 23 اسفند 1397 - 14:38 سپیدار آنلاین: با توجه به مراجعه و تردد زیاد شهروندان در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) در روز پنج شنبه پایانی سال خدمات ویژه توسط خانه سلامت مستقر در این آرامستان به شهروندان به صورت رایگان ارائه می شود .

تصویر پایان جشنواره تخم مرغ رنگی در کرج

پایان جشنواره تخم مرغ رنگی در کرج

پرینت       شماره خبر: 212220 23 اسفند 1397 - 13:10 سپیدار آنلاین: همزمان با اجرای طرحهای استقبال از بهار و نوروز 98 جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های رنگی در کرج به نقطه پایان رسید و این آثار در مناطق و محلات مختلف و پر رفت آمد شهر در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت تا با ایجاد جلوه بصری مطلوب روح بهار را در شهر زنده کند.

تصویر استقرار رادیو دشت بهشت در گلزار شهدای بهشت سکینه (س)

استقرار رادیو دشت بهشت در گلزار شهدای بهشت سکینه (س)

پرینت       شماره خبر: 212210 23 اسفند 1397 - 12:21 سپیدار آنلاین: در راستای اطلاع رسانی مطلوب و ارائه خدمات به مراجعین در روزهای پنج شنبه و جمعه پایان سال رادیو دشت بهشت با مشارکت صدا و سیمای البرز در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) مستقر شد