تصویر سرپرست منطقه ۱۲ معرفی شد

سرپرست منطقه ۱۲ معرفی شد

پرینت       شماره خبر: 215678 28 خرداد 1398 - 08:58 سپیدار آنلاین: سرپرست منطقه ۱۲ شهرداری کرج معرفی شد. علی کمالی زاده شهردار کرج در حکمی "علی آرایی" را به عنوان سرپرست منطقه ۱۲ شهرداری کرج منصوب کرد.

تصویر سرپرست منطقه ۱۱ معرفی شد

سرپرست منطقه ۱۱ معرفی شد

پرینت       شماره خبر: 215676 28 خرداد 1398 - 08:56 سپیدار آنلاین: سرپرست منطقه ۱۱ شهرداری کرج معرفی شد. علی کمالی زاده شهردار کرج در حکمی "مجتبی اسکندری" را به عنوان سرپرست منطقه ۱۱ شهرداری کرج منصوب کرد.

تصویر ایستگاه مترو شهر جدید هشتگرد یک قدم دیگر به بهره برداری نزدیک شد

ایستگاه مترو شهر جدید هشتگرد یک قدم دیگر به بهره برداری نزدیک شد

پرینت       شماره خبر: 215460 22 خرداد 1398 - 13:49 سپیدار آنلاین: دکتر صفدری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در جلسه ای بر تسریع در نصب و راه اندازی پله برقی و آسانسور ایستگاه مترو شهر جدید تاکید و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید. در این جلسه مقرر گردید به منظور جلوگیری از تاثیر احتمالی عدم نقدینگی بر روند اجرای پروژه ، با توافق طرفین کلیه اعتبارات مورد نیاز و هزینه های انجام شده در این خصوص بصورت ۱۰۰٪ تهاتر تامین گردد.

تصویر رشته آش زر ماکارون در قفسه های یکی از فروشگاههای بزرگ کالیفر نیای آمریکا

رشته آش زر ماکارون در قفسه های یکی از فروشگاههای بزرگ کالیفر نیای آمریکا

پرینت       شماره خبر: 215028 09 خرداد 1398 - 11:59 سپیدار آنلاین: امینی عضو هیات مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی پژوهشی زر گفت ، بعد از شرایط سخت تحریم این شرکت موفق شد حجم وسیعی از ماکارونی تولیدی خود را به آمریکا صادر کند. وی گفت :امروز محصولات تولیدی این شرکت در قفسه های بزرگ فروشگاههای آمریکایی خود نمایی می کند که این نمونه ای از وجود محصولات ایرانی در فروشگاهی در کالیفرنیا است .

تصویر مهلا مدال نقره خود را به شهید غیاثوندی اهدا کرد

مهلا مدال نقره خود را به شهید غیاثوندی اهدا کرد

پرینت       شماره خبر: 214446 28 اردیبهشت 1398 - 09:23 سپیدار آنلاین: مهلا مومن زاده پس از کسب دومین مدال نقره تاریخ تکواندو بانوان در بیست و ‌چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ منچستر مدال خود را به شهید حسین غیاثوندی تقدیم کرد.

تصویر بازدید فرماندار از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طالقان

بازدید فرماندار از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طالقان

پرینت       شماره خبر: 214012 18 اردیبهشت 1398 - 10:33 سپیدار آنلاین: فرماندار جدید طالقان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دیدن کرد.به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طالقان، جهانی ، فرماندار جدید شهرستان طالقان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دیدن کرد و از نزدیک مسائل فرهنگی شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

تصویر تجلیل از فرماندار ساوجبلاغ در جشنواره تئاتر اردیبهشت استان البرز

تجلیل از فرماندار ساوجبلاغ در جشنواره تئاتر اردیبهشت استان البرز

پرینت       شماره خبر: 213805 14 اردیبهشت 1398 - 11:43 سپیدار آنلاین: در آیین تئاتر اردبیهشت ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اهدا لوح سپاس از توجه فرماندار ساوجبلاغ در حوزه فرهنگ و هنر به ویژه تئاتر قدر دانی کرد .مقدم پیشرفت ساوجبلاغ در حوزه تئاتر را مرهون حمایت های فرماندار بیان کرد و گفت ، در سال های اخیر توانستیم در این بخش دارای مقام های مختلف بشویم و با افتتاح سالن پلاتو در ساوجبلاغ که با حمایت های فرماندار به بهره بر داری رسید قطعا"شاهد رویکرد مناسب و بهتری در سال های آتی در این حوزه خواهیم بود .

تصویر تجلیل از کارگران نمونه مجموعه ماموت

تجلیل از کارگران نمونه مجموعه ماموت

پرینت       شماره خبر: 213628 10 اردیبهشت 1398 - 10:02 سپیدار آنلاین: مهندس فردوس این روز را یکی از بهترین روزهای زندگی خود بیان کرد و گفت ، با وجود مشکلات افتصادی با تمام قدرت تلاش می کنیم برای ایرانی اباد و سر افراز وی از پدر خودبه نیکی یاد کرد وگفت اگر چه ایشان بیمارند ولی به دعای خیر شما کارگران پیگیر امور شرکت و کار شما هستند .

تصویر نشست آموزشی ستاد مناسب سازی معابر ، با حضور بخشدار چهارباغ برگزار شد

نشست آموزشی ستاد مناسب سازی معابر ، با حضور بخشدار چهارباغ برگزار شد

پرینت       شماره خبر: 213500 08 اردیبهشت 1398 - 09:37 سپیدار آنلاین: در این جلسه بخشدار چهارباغ ضمن بیان مشکلات موجود در زمینه مناسب سازی معابر خواستار پیگیری دهیاران و روسای ادارات جهت رفع موانع موجود شدند.در ادامه جلسه نماینده فرمانداری مطالب مرتبط را جهت آموزش دهیاران و روسای ادارات ارائه کردند.

تصویر شورای اقامه نماز استانداری البرز رتبه برتر کشوری را کسب کرد

شورای اقامه نماز استانداری البرز رتبه برتر کشوری را کسب کرد

پرینت       شماره خبر: 213293 03 اردیبهشت 1398 - 17:34 سپیدار آنلاین: بر اساس ارزیابی صورت گرفته از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور و همچنین شورای فرهنگی کشور، شورای اقامه نماز استانداری البرز با عملکردی شاخص در حوزه های مختلف و مرتبط با ترویج اقامه نماز، در بین دستگاه های اجرایی کشور حائز رتبه برتر کشوری شد.

تصویر ساماندهی آب های سطحی به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری هشتگرد است

ساماندهی آب های سطحی به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری هشتگرد است

پرینت       شماره خبر: 213269 03 اردیبهشت 1398 - 11:09 سپیدار آنلاین: دکتر بهمنی شهردار هشتگرد به همراه سرپرست معاونت خدمات شهری و معاونت عمران شهرداری هشتگرد از میدان کلهر و ورودی شهرک صنعتی بازدید کرده و دستورات لازم جهت جلوگیری از آبگرفتگی این معبر را به مسئولین مربوط داد. وی افزود: اقداماتی موثر برای ساماندهی آب های سطحی این نقاط در آینده انجام خواهد گرفت.

تصویر فاز اول گذرگاه فرهنگ و هنر شهر هشتگرد افتتاح شد

فاز اول گذرگاه فرهنگ و هنر شهر هشتگرد افتتاح شد

پرینت       شماره خبر: 213145 31 فروردین 1398 - 11:08 سپیدار آنلاین: در پایان مراسم جشنواره فرهنگی هنری شهرداری هشتگرد مسئولین حاضر ، هنرمندان و اساتید برجسته کشور عزیزمان ایران با حضور در محل افتتاح گذرگاه فرهنگ و هنر شهر هشتگرد فاز اول این گذرگاه را افتتاح و از سردیس مشاهیر شهرستان ساوجبلاغ در این گذرگاه رونمایی کردند .

تصویر موافقت معاونت راه و شهرسازی در جمع آوری دوربین هوشمند اخذ عوارض در هشتگرد

موافقت معاونت راه و شهرسازی در جمع آوری دوربین هوشمند اخذ عوارض در هشتگرد

پرینت       شماره خبر: 213033 28 فروردین 1398 - 12:05 سپیدار آنلاین: فرماندار ساوجبلاغ در نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی از موافقت این معاونت در جمع آوری و انتقال دوربین هوشمند اخذ عوارض در بزرگراه کرج هشتگرد خبر داد.ابوالقاسم پالیز گیرفرماندار ساوجبلاغ ز خود با معاون وریر راه و شهر سازی از جمع آوری این سامانه خبر داد .وی گفت سایر موارد این نشست به صورت مفصل به اطلاع مردم اعلام خواهد شد .

تصویر دیدارمدیران تامین اجتماعی و بانک رفاه با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

دیدارمدیران تامین اجتماعی و بانک رفاه با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

پرینت       شماره خبر: 212902 26 فروردین 1398 - 09:33 سپیدار آنلاین: سلامی مدیر کل تامین اجتماعی همراه با مدیر بانکهای رفاه کارگران استان البرز و رئیس تامین اجتماعی شعبه هشتگرد با دکتر بهمنی نماینده محترم مردم شریف شهرستان ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقاان دیدار کردند و ضمن تبریک سال جدید اهم خدمات و فعالیتهای این سازمان را برای ایشان تشریح کردند و همچنین در خصوص طرح خدمات غیرحضوری سازمان توضیحاتی ارائه شد.

تصویر اختصاص دو روز حقوق و 5درصد از مزایا کارکنان تامین اجتماعی شهرستانهای ساوجبلاغ و طالقان به سیل زدگان

اختصاص دو روز حقوق و 5درصد از مزایا کارکنان تامین اجتماعی شهرستانهای ساوجبلاغ و طالقان به سیل زدگان

پرینت       شماره خبر: 212901 26 فروردین 1398 - 09:32 سپیدار آنلاین: ااکبر نوزعیم رییس تامین اجتماعی شهرستان های ساوجبلاغ و طالقان در پیامی از اختصاص دو روز حقوق و 5درصد از مزایا کارکنان تامین اجتماعی شهرستانهای ساوجبلاغ و طالقان خبر داد.همچنینکارتهای هدیه ای که در ایام نوروز از طرف کارفرمایان بعنوان هدیه نوروزی به برخی پرسنل اهدا شده بود با خرید پتو برای سیل زدگان از طرف این کارفرمایان محترم به هموطنان گرامی در مناطق سیل زده اهدا گردید.

تصویر دیدار شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ

دیدار شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ

پرینت       شماره خبر: 212898 26 فروردین 1398 - 09:26 سپیدار آنلاین: در این دیدار با اهداء لوح از زحمات فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی و همکاری و تعامل با مدیریت شهری در ایجاد امنیت برای شهروندان تقدیر و تشکر گردید . دکتر امیر بهمنی شهردار هشتگرد ، علی شجری پور رئیس شورای اسلامی شهر ، سید مهدی میرغفاری نایب رئیس شورا و علی جوادی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر در این دیدار حضور داشتند .

تصویر مدیریت شهری  شهرجديد هشتگرد با دادستان عمومي و انقلاب ساوجبلاغ

مدیریت شهری شهرجديد هشتگرد با دادستان عمومي و انقلاب ساوجبلاغ

پرینت       شماره خبر: 212895 26 فروردین 1398 - 09:20 سپیدار آنلاین: در اين ديدار ضمن تبريك سال جديد بر همراهي و همدلي مديريت شهري و دادستاني در شناخت و حل مسائل و مشكلات شهري تأكيد شد.همچنين ضمن تبيين جايگاه شهرداري به عنوان نهاد اجرايي كه نياز به حمايت قانون دارد، بر لزوم تدوين أهداف و اجراي برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي كه كاهش بزه و جرم را در پي خواهد داشت تأكيد شد.

تصویر جلسه مشترک شهردار هشتگرد با نمایندگان املاک تعاونی مسکن فرمانداری و تعاونی جانبازان

جلسه مشترک شهردار هشتگرد با نمایندگان املاک تعاونی مسکن فرمانداری و تعاونی جانبازان

پرینت       شماره خبر: 212846 25 فروردین 1398 - 10:41 سپیدار آنلاین: با توجه به لزوم وجود نقشه های کامل اجرایی املاک این تعاونی ها ، مقرر شد تا در جهت تسهیل و تسریع در اجرای شبکه معابر بر اساس اصول فنی ، نمایندگان تعاونی های مذکور نقشه های مربوطه را که شامل ۵۲ هکتار از اراضی این شهرک می باشد در اسرع وقت به شهرداری ارائه نمایند و شهرداری نیز اقدام لازم در جهت اجرای شبکه معابر و خیابانهای آن را در برنامه کاری خود قرار دهد .

تصویر دیدار  فرماندار ساوجبلاغ با جانباز ۲۵ درصد جنگ تحمیلی

دیدار فرماندار ساوجبلاغ با جانباز ۲۵ درصد جنگ تحمیلی

پرینت       شماره خبر: 212746 22 فروردین 1398 - 09:16 سپیدار آنلاین: ابوالقاسم پالیز گیرفرماندار ساوجبلاغ در این دیدار جانبازان و ایثار گران را اسناد زنده مقاومت و پایداری بیان کرد و از همه مدیران خواست در برنامه کاری سال ۹۸ دیدار با خانواده های شهید ،جانباز و ایثار گر را جز مهمترین برنامه های خود قرار دهند .در این بازدید ، بخشدار مرکزی ، مشاوران فرهنگی و امور ایثار گران و رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران فرماندار را همراهی کردند .

تصویر بازدید شهردار نظرآباد از سطح شهر از  روند کار نیروهای زحمتکش شهرداری نظرآباد

بازدید شهردار نظرآباد از سطح شهر از روند کار نیروهای زحمتکش شهرداری نظرآباد

پرینت       شماره خبر: 212703 21 فروردین 1398 - 09:14 سپیدار آنلاین: پیرو دستور مهندس یگانه شهردار نظرآباد کلیه نیروهای معاونت خدمات شهری و سازمان آتش نشانی برای ارائه خدمات به شهروندان و جلوگیری از بروز هرگونه بحران احتمالی تا اطلاع ثانوی در آماده باش کامل به سر میبرند.مهندس یگانه با حضور در سطح شهر به صورت میدانی عملیات مهار سیلاب های سطح شهر را مدیریت میکند.

تصویر مسوولین چهارباغ با فرماندهان حوزه های بسیج دیدار کردند

مسوولین چهارباغ با فرماندهان حوزه های بسیج دیدار کردند

پرینت       شماره خبر: 212702 21 فروردین 1398 - 09:13 سپیدار آنلاین: به مناسبت میلاد با سعادت امام حسین"ع" و روز پاسدار، امام جمعه، شهردار، بخشدار و سایر مسوولین چهارباغ با فرماندهان و بسیجیان حوزه های بسیج شهر و بخش چهارباغ دیدار کردند.در این دیدار مسوولین حاضر با اهداء لوح سپاس از خدمات و ارزش های پاسداران پرتلاش حوزه های شهری و روستایی چهارباغ تقدیر کردند.

تصویر دیدار و گفتگوی فرماندار ساوجبلاغ با مادر گرانقدر شهید محسن نادری در روستای ولیان

دیدار و گفتگوی فرماندار ساوجبلاغ با مادر گرانقدر شهید محسن نادری در روستای ولیان

پرینت       شماره خبر: 212632 20 فروردین 1398 - 09:19 سپیدار آنلاین: ابوالقاسم پالیز گیر بهمراه فرمانده سپاه ،رییس بنیاد شهید ، بخشدار چندار ، مشاوران فرهنگی و امور ایثار گران و اعصای شورای اسلامی روستای ولیان به منزل حاجیه خانم قاسمی رفتند و یاد و خاطره شهید این خانواده را گرامی داشتند .فرماندار ساوجبلاغ با تبریک اعیاد شعبانیه و نوروز ۹۸ از همت عالی بنیاد مسکن و بسیج سازندگی سپاه ساوجبلاغ تشکر و قدر دانی کرد .

تصویر برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از آموزشگران با حضور رئیس سازمان

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از آموزشگران با حضور رئیس سازمان

پرینت       شماره خبر: 212323 25 اسفند 1397 - 16:59 سپیدار آنلاین: اصغر نصیری طی مراسمی از آموزشگران فعال در زمینه آموزش تفکیک از مبداء مناطق دیدار و به پاس تلاش های بی وقفه و صادقانه این عزیزان در پیشبرد اهداف سازمانی و همچنین ترویج فرهنگ تفکیک از مبداء و کاهش تولید پسماند تقدیر و تشکر بعمل آوردند و در پایان با اهدای لوح تقدیر سال جدید پیش رو را برای آنان سالی سرشار از خیر و خوشی آرزو نمودند.

تصویر حضور قهرمانان جهانی رشته های ورزشی در چهارباغ باعث هویت بخشی و اعتبار شهر است

حضور قهرمانان جهانی رشته های ورزشی در چهارباغ باعث هویت بخشی و اعتبار شهر است

پرینت       شماره خبر: 212314 25 اسفند 1397 - 15:43 سپیدار آنلاین: بهمن عینی عضو شورای اسلامی شهر چهارباغ در مراسم تجلیل از دو تن از قهرمانان جهانی تیر و کمان سنتی گفت:حضور این ورزشکاران بزرگ در چهارباغ باعث هویت بخشی و اعتبار شهر است.بعد از نماز جمعه، دو قهرمان جهانی تیر و کمان سنتی که اهل چهارباغ هستند در اقدامی تحسین برانگیز، مدال های خویش را به خانواده شهید مدافع حرم پاسدار اصغر الیاسی تقدیم کردند.

تصویر اجرای عملیات عمرانی ، خدماتی و گل آرایی محوطه و توسعه فضای سبز باغ گلها

اجرای عملیات عمرانی ، خدماتی و گل آرایی محوطه و توسعه فضای سبز باغ گلها

پرینت       شماره خبر: 212305 25 اسفند 1397 - 15:21 سپیدار آنلاین: در راستای ارائه خدمات در خور و شایسته به شهروندان و گردشگران استان البرز؛ جهت برپایی باشکوه تر هفتمین جشنواره لاله ها عملیات عمرانی ، خدماتی و گل آرایی محوطه و توسعه فضای سبز این باغ با تلاش نیروهای سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با جدیت در حال اجرا می باشد.