5 بهمن 1396
شماره خبر: 190417

استان البرز ظرفیت راه اندازی بازار ملی بذر و نهال را دارد

سپیدار‌آنلاین: گروه اقتصادی

استان البرز ظرفیت راه اندازی بازار ملی بذر و نهال را دارد


معاون وزیر جهاد کشاورزی البرز را قطب تولید بذر و نهال در کشور اعلام کرد و گفت: می توان بازار ملی بذر و نهال کشور را در استان البرز راه اندازی کرد.
اسکندر زند در بازدید از مرکز بیوتکنولوژی کشاورزی کشور و نشست با روسای مراکز تحقیقات کشاورزی همچنین معاونین وزیر جهاد کشاورزی که صبح پنجشنبه برگزار شد، با بیان اینکه موسسات تحقیقاتی کشاورزی البرز در راستای افزایش سرانه فضای سبز این منطقه نقش اثر گذاری را ایفا می کند، اظهار کرد: این موسسات گاه متعرضاتی را به همراه دارد که با مساعدت مسئولان قابل رفع است.وی با تاکید بر اینکه امید است بتوان با حفظ این مجموعه ها نسبت به توسعه و افزایش سرانه فضای سبز گام های جدی بر داریم، افزود: دنبال احداث پارک علم و فناوری کشاورزی در استان البرز هستیم، احداث این پارک متقاضی های فراوانی دارد. معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه کرج شهر علم و فناوری است، تصریح کرد: پیوست توسعه و حمایت از مجموعه های علم و فناوری با تدوین اطلس علم و فناوری بیش از گذشته میسر می شود.
زند در ادامه البرز را قطب تولید بذر و نهال در کشور اعلام کرد و یادآور شد: می توان بازار ملی بذر و نهال کشور را در استان البرز راه اندازی کرد.

منبع مهر

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود