10 اسفند 1396
شماره خبر: 192201

فضای سبز شریان حیاتی محیط زیست در شهرکها ي صنعتی استان البرز

سپیدار‌آنلاین: گروه اقتصادی

فضای سبز شریان حیاتی محیط زیست در شهرکها ي صنعتی استان البرز


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز از احداث و نگهداری 6 هكتار فضای سبز در شهرکها ي صنعتی در سال جاري خبر داد.
جهانگير شاهمرادي اظهار داشت: در سالجاري بیش از 6600 گونه از انواع درخت سوزنی برگ در شهرکهاي صنعتی استان البرز غرس شده است.
وی ادامه داد: ایجاد و بهبود فضای سبز شریان حیاتی محیط زیست در شهرکها ي صنعتي است واز ابتدا تا کنون بیش از یک میلیون اصله انواع درخت و انواع گل های رز کاشت شده تا ضمن بهبود فضای سبزبه حفظ محیط زیست کمک کرده باشیم. وی با اشاره به اقدامات مناسب دولت تدبیر و امید در خصوص محیط زیست،عنوان کرد: یکی از اولویتهای مهم ما در شهرکها و نواحی صنعتی مسئله محیط زیست و کاشتن نهال و توسعه فضای سبز است که به صورت برنامه ریزی شده انجام می شود. رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزخاطرنشان کرد: این شرکت در زمینه زیباسازی مبادی ورودی شهرکها ي صنعتی اقدام به نصب تابلوهای راهنمای ورودی شهرک و نواحی در جاده های اصلی استان و احداث سردرب و تابلو راهنمای واحدهای صنعتی کرده و تداوم این فعالیتها، مورد توجه جدی در سال آينده قرار خواهد گرفت.
وی در پایان گفت: رنگ آمیزی جداول، هرس فرم درختان ورودی شهرکها و نواحی صنعتی، تابلوی راهنمای واحدهای صنعتی در مبادی خیابانهای اصلی شهرکها، نصب ظروف جمع آوری پسماند و پاکسازی معابر و پیاده روهای شهرکها و نواحی صنعتی بخش دیگری از اقدامات واحد فضای سبز و زیباسازی این شرکت در سال جاري بوده است.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود