15 آذر 1397
شماره خبر: 206171

15دانش آموز کرجی روانه بیمارستان شدند

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعی

15دانش آموز کرجی روانه بیمارستان شدند


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که 15 دانش آموز یک دبیرستان دخترانه براثر نوعی مسمومیت روانه بیمارستان شدند.
سیامک جبارنیا اظهارداشت: این حادثه بعد از ظهر امروز دریک کلاس 30 نفره دبیرستانه شهید باهنر واقع در محدوده بلوار هفت تیر و چهارراه کارخانه قند کرج رخ داد که 15 نفر از دانش آموزان به علت احساس مسمومیت بیشتر به بیمارستان انتقال یافتند. وی بیان داشت: به احتمال، نشست گاز منواکسید کربن علت مسمومیت این دانش آموزان بوده که بلافاصله تیم های امدادی اورژانس این دانش آموزان را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی و اکسیژن درمانی به مراکز بیمارستانی انتقال دادند. جبارنیا گفت: دانش آموزان حادثه دیده در بیمارستان های شهید رجایی و مجتمع درمانی امام علی(ع) کرج تحت درمان قرار گرفتند.
وی اظهار داشت: این دانش آموزان دچار بی حالی و مشکلات تنفسی شده بودند که پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان منتقل شدند. معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز بیان داشت: تعدادی از مسمومان حادثه در همان ساعات اولیه، درمان و ترخیص شده و تعدادی نیز به منظور ادامه درمان و بهبودی کامل در بخش اورژانس بیمارستان های یاد شده تحت نظر هستند. وی اظهارداشت: اکنون حال عمومی دانش آموزان بستری در بیمارستان مساعد گزارش شده است. وی ادامه داد: علت دقیق حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی قرار دارد. گفته می شود با وجود برخورداری دبیرستان مذکور از سیستم گرمایش مرکزی، این حادثه رخ داده است. پیش از این تعداد مسموم شدگان 30 اعلام شد که 15 نفر توسط اورژانس و مابقی توسط خانواده ها به مراکز درمانی انتقال یافتند.

منبع ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود