21 بهمن 1397
شماره خبر: 210334

یوم الله 22 بهمن با افتخار تمام کنار مردم خواهیم بود

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعی

یوم الله 22 بهمن با افتخار تمام کنار مردم خواهیم بود

اسپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در بیانیه ای اعلام کرد که مردم انقلابی ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را با شکوه تر از گذشته برگزار کرده و ما سپاهیان اسلام در این روز فرخنده با افتخار کنار مردم خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز دراین بیانیه آمده است: دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) نقطه عطفی در تاریخ ایران عزیز است، انقلابی که ستم و زبونی را از کشور زدود و فرصت را برای اجرای فرامین الهی در همه شئون جامعه فراهم کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: تردیدی نیست این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از قیام عاشورا و حمایت مستضعفان و مظلومان و افق پیش روی آن رؤیت خورشید مهدوی (عج) است.
سران استکبار و در راس آن شیطان بزرگ آمریکا از شروع نهضت بزرگ انقلاب اسلامی ایران با توطئه‌های گوناگون از جمله ترور، تحمیل هشت سال جنگ، تحریم‌های ظالمانه و دیگر دسیسه ها سعی کردند از حرکت و پیشرفت انقلاب اسلامی جلوگیری کنند اما حضور همیشه مردم در صحنه‌ها با اتحاد و یکپارچگی زیر سایه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) همواره دشمنان را مایوس کرده است.
جبهه دشمنان انقلاب اسلامی در شرایط خطیر کنونی کانون اصلی مقابله خود با نظام اسلامی و ملت ایران را در جنگ‌های ترکیبی با نمادهای دیپلماسی ، جنگ اطلاعاتی - تبلیغاتی و رسانه ای، جنگ اقتصادی و عملیات روانی قرار داده تا با ناکارآمد سازی و ناتوان نشان دادن نظام و زیر سوال بردن مبانی انقلاب اسلامی، از ظهور ثمرات و دستاوردهای جدید و استمرار آن جلوگیری کرده و با دادن نشانه‌های غلط، القای یأس و نومیدی و گسترش بی اعتمادی در جامعه و به مسئولان نظام به اهداف شوم خود برسد، غافل از اینکه 'ومکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین'.
امروز و با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در 22 بهمن ماه 1357، جمهوری اسلامی و مردم عظیم الشأن با سربلندی در مصاف راهبردی و تاریخ‌ساز با نظام سلطه و استکبار، روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن ساز خود را پویاتر و پر فروغ‌تر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده و به کوری چشم دشمنان، 'چهلمین'سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شکوهتر از همیشه جشن می‌گیرند.
هم‌زمانی دهه فجر با ایام فاطمیه فرصتی مغتنم برای یادآوری اشتراک فرزندان اهل‌بیت(ع) و همه آزادگان با فداکاری حضرت‌ فاطمه(س) در دفاع از خط مستقیم انقلاب اسلامی خواهد بود.
اکنون و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز بار دیگر بر حفظ و حراست از مبانی ، آرمان ها و دستاورد های انقلاب اسلامی تاکید نموده و ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی ( ره ) و رهبر معظم انقلاب اسلامی ، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و ادای احترام به مقام شامخ همه شهدای راه اسلام و انقلاب ،ضمن دعوت از همه مردم عزیز استان البرز برای حضور با شکوه در این راهپیمایی شکوهمند اعلام می دارند در راه اعتلای میهن اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد و با افتخار در کنارسایر اقشار مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور خواهند یافت.

منبع ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود