دوره‌های تربیت مربیگری مهد کودک در استان البرز برگزار می‌شود » سپیدار آنلاین
 

شماره خبر: 27688
9 تیر 1392

دوره‌های تربیت مربیگری مهد کودک در استان البرز برگزار می‌شود

سپيدار آنلاين: گروه اجتماعی
دوره‌های تربیت مربیگری مهد کودک در استان البرز برگزار می‌شود


سپیدار آنلاین: دوره‌های تربیت مربیگری مهد کودک از سوی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد البرز در دو مرحله مقدماتی و پیشرفته برگزارمی‌شود.
منیره سهرابی معاون آموزشی این واحد، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه سالهای پیش از دبستان در رشد و تربیت کودکان، نقش اساسی و تعیین کننده‌ای دارد، ایجاد محیط غنی و پربار همراه با کاربرد شیوه‌های آموزشی مناسب، در رشد و پرورش کودکان در این سالها اهمیت زیادی دارد. وی وجود مربیان آگاه، معتمد و مدیران کاردان را برای آموزش کودکان پیش دبستانی ضروری دانست و افزود: بر پایه این اهمیت، معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان البرز، دوره‌های تربیت مربیگری مهد کودک را در دو مرحله مقدماتی و پیشرفته طراحی کرده است. سهرابی تصریح کرد: دوره مقدماتی تربیت مربیگری مهد کودک، شامل سرفصلهای روانشناسی رشد، آشنایی با اصول تعلیم و تربیت پیش از دبستان، آموزش مفاهیم دینی و قرآن و آموزش مفاهیم علوم ریاضی است. وی با اشاره به فرآیند آموزشی دوره پیشرفته خاطرنشان کرد: فراگیران در این دوره در زمینه‌های روانشناسی بازی و اسباب بازی، آشنایی با نقاشی و کاردستی کودکان، مهارتهای زندگی و قصه گویی، نمایش خلاق، حقوق کودک و کمکهای اولیه (بهداشت کودک) آموزش خواهند دید. معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد البرز یادآور شد: به طور میانگین طی یکسال گذشته 120 فراگیر، این دوره‌ها را آموزش دیده اند که اکثریت این افراد در حال فعالیت در این زمینه هستند. سهرابی خاطرنشان کرد: به علاقه مندانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند مدرک معتبری که مورد تأیید اداره کل بهزیستی استان البرز است، ارائه می‌شود. وی در پایان افزود: معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان البرز، دوره‌هایی در زمینه هنر، زبان، شطرنج، عکاسی، گرافیک، طراحی مد و لباس، تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی، سفالگری، فوریتهای پزشکی، تکنسین داروخانه، دستیار دندانپزشک، و کاربرد گیاهان دارویی در درمان بیماریها طراحی و اجرایی کرده ‌است که علاقه مندان می توانند برای آگاهی بیشتر با شماره 02633554450 تماس حاصل نمایند.


نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *