1 مهر 1396
شماره خبر: 184303

آموزش و پرورش فردیس با کمبود امکانات مواجه است

سپیدار‌آنلاین: گروه فرهنگی

آموزش و پرورش فردیس با کمبود امکانات مواجه است

سرپرست فرمانداری فردیس با اشاره به مشکلات عدیده در آموزش و پرورش این شهرستان، گفت: آموزش و پرورش شهرستان فردیس با کمبود امکانات مواجه است و آنطور شایسته به دانش آموزان خدمت ارائه نمی دهد.
حمید احدی روز شنبه در آیین نواختن زنگ مهر و مقاومت در مدرسه نمونه دولتی شهید احمدی روشن در فردیس، افزود: کلاس های مدارس این شهرستان با تراکم جمعیت دانش آموزی تا 45 نفر در هر کلاس مواجه است.
وی ادامه داد: تقارن شروع سال تحصیلی با ماه محرم و هفته دفاع مقدس، اتفاق مبارکی است و آموختن رشادت های سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفایش و شهد شیرین ایثار و شهادت، آموختن را پربارتر می کند.
سرپرست فرمانداری فردیس گفت: پاسداری و دفاع دانش آموزان از آرمان های انقلاب و شهدا زمینه ایجاد تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت را فراهم می سازد.
احدی اظهار داشت: امروز دانش آموز در کمال آرامش و با فکر باز و آزادی کامل درس می خواند و در آینده مدیریت کشور به دست این دانش آموزان خواهد بود.
وی با اشاره به ضرورت حضور بیشتر بانوان در جایگاه های مختلف، از دانش آموزان خواست در آینده تلاش کنند و خوب درس بخوانند و در کشور یک انقلابی از نظر اشتغال بانوان به وجود آورند.

منبع ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود