Logo

صفحه اصلي > فرهنگی > برگزاری مسابقه فیلمنامه نویسی در کرج

برگزاری مسابقه فیلمنامه نویسی در کرج


10 فروردین 1399. نويسنده: monshi
برگزاری مسابقه فیلمنامه نویسی در کرج

معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت نوروزی ، مسابقه فیلمنامه نویسی برای خانواده ها به اجرا درآورده است.

علیرضا رحیمی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج روز شنبه با توصیه به رعایت نکات بهداشتی و حضور مردم در خانه اظهار داشت : با توجه به شرایط پیش آمده و تاکید مسوولان استانی و کشوری به توجه بیشتر به این ویروس و عدم حضور درخارج از خانه، سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج با همکاری انجمن سینماگران استان البرز در نظر دارد از فرصت ایجاد شده بهترین استفاده را نماید .
وی افزود: از تمام هنرمندان و هنردوستان دعوت به عمل می آید که دست به قلم شوند و ایده یا فیلمنامه خود را با موضوعات مختلف نوروزی یا شرایط موجود ارسال نمایند. پس از بررسی آثار و تایید آنها، تعداد پنج فیلمنامه یا ایده خوب زیر ۳۰ دقیقه برگزیده خواهند شد و بعد از گذشت دوران شیوع بیماری کرونا این آثار به فیلم تبدیل می شود.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی از مردم استان البرز و شهر کرج خواست همچنان در منازل بمانند تا با اتحاد و همدلی این دوران سپری شود.
ساکنان البرز و شهر کرج می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن همراه ۰۹۳۵۴۱۰۸۱۶۱ تماس بگیرند.
شهرداری کرج برای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان طرح های مختلفی از طریق فضای مجازی اجرایی کرده است.
تاکنون تست کرونای یک هزارو۵۵۸ نفر در استان البرز مثبت شده که ۱۴۹ نفر از این افراد فوت کرده اند ضمن آنکه ۲۹ مرگ مشکوک نیز در این استان ثبت شده است.
اکنون ۴۵۰ بیمار مشکوک و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری هستند.
استان البرز در مسیر مسافران ۱۴ استان کشور قرار دارد.
ویروس کرونا که به طور رسمی کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به ۱۹۹ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.


بازگشت