1 خرداد 1398
شماره خبر: 214696

دستگیری کلاهبردار شمش طلا در البرز

سپیدار‌آنلاین: گروه حوادث ایران و جهان

دستگیری کلاهبردار شمش طلا در البرز


رئیس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: فردی که 28 میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری شمش طلا در این استان انجام داده بود، دستگیر شد.
سرهنگ محمد نادربیگی درجمع خبرنگاران افزود: این کلاهبردار حرفه ای با ترفند اینکه دربانک مرکزی آشنا دارند وعده خرید شمش به متقاضیان می داد. وی اضافه کرد: شگرد این فرد به گونه ای بود که در ازای دریافت شمش واقعی، شمش تقلبی می داد و با این روش 28 میلیارد ریال کلاهبرداری کرد. نادربیگی اضافه کرد: تاکنون 6 مالباخته در این زمینه شناسایی شده و 30 هزار دلار و یورو تقلبی از فرد کلاهبردار نیز کشف شده است. نادربیگی افزود: تحقیقات همچنان دراین خصوص ادامه دارد.
دستگیری سارقان مشاعات و انباری های منازل درالبرز
رئیس پلیس البرز دربخش دیگری ازسخنان خود از دستگیری سارقان مشاعات و انبارهای منازل درمناطق مختلف این استان خبرداد. نادربیگی افزود: تاکنون سه نفر دستگیر که به 16 فقره سرقت اعتراف کردند.
دستگیری اعضای باند سارقان منازل با 50 فقره سرقت در البرز
رئیس پلیس آگاهی البرز در بخش دیگری از سخنان خود از دستگیری اعضای باند سارقان منزل با 50 فقره سرقت دراین استان خبرداد. نادربیگی گفت: در پی افزایش سرقت منزل دربرخی مناطق استان البرز، و شکایات مشابه موضوع به صورت ویژه دردستورکار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت. وی اضافه کرد: با تحقیقات ویژه پلیسی اعضای باند چهارنفره به سه دستگاه خودروی سمند، پراید و تیبا با شیوه تخریب در اقدام به سرقت وسایل منزل می کردند دستگیر شدند. رئیس پلیس آگاهی البرز خاطرنشان کرد که تاکنون 19مالباخته این پرونده شناسایی و تلاش برای سایر مالباختگان ادامه دارد. نادربیگی افزود: این سارقان تحت تعقیب پلیس تهران و استان گلستان نیز هستند. وی بیان داشت که ارزش ریالی اموال سرقت شده تاکنون 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

منبع ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود