14 شهریور 1391
شماره خبر: 11047

کارگاه آموزشی "دنیای کاکتوس ها" در کرج برگزار شد

سپیدار‌آنلاین: گروه شهری

کارگاه آموزشی "دنیای کاکتوس ها" در کرج برگزار شد

سپیدار آنلاین: در حاشیه برپایی اولین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج، عصر امروز کارگاه آموزشی "دنیای کاکتوس ها" در محل این نمایشگاه برگزار شد.
با برگزاری کارگاه آموزشی "دنیای کاکتوس ها" در حاشیه اولین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج بیش از 100 نفر از شهروندان پا به دنیای کاکتوس ها گذاشتند.
برگزاری این دوره با استقبال بی نظیر شهروندان مواجه شد که طی آن "برخورداری" از تولیدکنندگان گل و گیاه مطرح کشور به سخنرانی و ارائه نکات آموزشی پرداخت.
وی در این دوره با اشاره به دنیای زیبای کاکتوس ها افزود: شرایط کشور ایران برای رویش این گیاه مستعد و بازار فروش آن مطلوب است. این کارشناس با اشاره به اینکه در فصل زمستان نیز کاکتوس ها را می توان در منازل و اماکن گرم نگهداری کرد، ادامه داد: این گیاه به آب بسیار کم نیاز دارد که این باعث ماندگاری آن می شود. وی با اشاره به اینکه کاکتوس کلمه یونانی است که اولین بار یکی از گیاه شناسان آن را به این اسم نامید، اضافه کرد: کاکتوسها دارای انواع و اسمهای مختلفی هستند که دنیای پر رمز و رازی دارند. لازم به ذکر است که در پایان این کارگاه آموزشی به تمامی شرکت کنندگان یک گلدان کاکتوس اهدا شد.
منبع: پایگاه خبری مدیریت شهری کرج

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود