20 تیر 1398
شماره خبر: 216826

ظرفیت هنرمندان در اداره شهر را نادیده نگیریم

سپیدار‌آنلاین: گروه شهری

ظرفیت هنرمندان در اداره شهر را نادیده نگیریم


احد رسولی طی بازدید از سطح منطقه ۳ شهرداری کرج اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های این منطقه در حوزه گردشگری و زیباسازی، مدیریت شهری باید با استفاده از توان هنرمندان به این مقوله توجه جدی داشته باشد.
وی تصریح کرد: توجه به بضاعت شهری و خلاقیت از مهم‌ترین اصول اقدامات فرهنگی و هنری در مدیریت شهری تلقی می‌شود و در این مسیر هنرمندان تاثیرگذارترین قشر در ارتقای بخش هنری شهر و محلات هستند.عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به بحث اعتمادسازی در میان هنرمندان تاکید کرد: مدیریت شهری باید از توان این گروه اجتماعی در برگزاری رویدادهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی استفاده کند.
هنرمندان جزئی از مدیران شهر محسوب می‌شوند
سرپرست منطقه ۳ شهرداری کرج در این نشست اظهار کرد: برخی از نکات ممکن است از نظر مدیران شهری دور بماند اما هنرمندان می‌توانند با نگاه تیزبینانه خود این نکات را به مدیران شهری متذکر شوند و بر همین اساس باید ظرفیت هنرمندان استفاده حداکثری داشت. علی آرایی با بیان اینکه برای مدیریت شهر نیازمند مشارکت هنرمندان هستیم، افزود: شهرداری از نهادهایی است که با وجود تلاش بی‌شائبه نمی‌تواند رضایت‌ کامل شهروندان را جلب کند و این نشان از آن دارد که مدیریت شهری نیازمند برنامه‌ریزی و جدیت در کسب رضایت‌مندی شهروندان با استفاده از ظرفیت هنرمندان است.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود