24 دی 1398
شماره خبر: 228764

روزشمار برای افتتاح طرح های عمرانی شهرداری هشتگرد

سپیدار‌آنلاین: گروه شهری

روزشمار برای افتتاح طرح های عمرانی شهرداری هشتگرد


ایام دهه فجر یاد آور رشادت ها و جانفشانی دلاورمردان و شیرزنانی است که با پیروی از رهنمودهای امام خمینی(ره) ریشه های نظام طاغوت را خشکانده و با پیروزی انقلاب نوید برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی را دادند .
همه ساله به پاس این پیروزی ارزشمند و باشکوه و در راستای ارائه دستاوردهای این نظام مقدس ، طرح ها و پروژه های متعددی که طی سال اجرا و تکمیل شده آماده و به بهره برداری می رسد .هرچند تعدادی از پروژه های شهرداری هشتگرد در نه ماهه سال‌جاری به بهره برداری رسیده اند لیکن امسال نیز شهرداری هشتگرد با دستی پر به استقبال این ایام خواهد رفت.
افتتاح و بهره برداری از بازار دایمی حمایت از کالای ایرانی در سال رونق تولید با هدف اشتغالزایی و حمایت از تولید کنندگان ایرانی ، تملک و تعربض معابر شهری و بویژه تعریض خیابان راه آهن ، احداث خیابان شهید سالمی ، افتتاح مرکز معاینه فنی خودروها ، آسفالت و جدول گذاری معابر و ... بخشی از پروژه های است که در ماه‌های قبل و بویژه در هفته دولت افتتاح و جهت بهره برداری به شهروندان عزیز تقدیم شده آمد و اینک در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب نیز پروژه های متعددی در زمینه ابنیه و راهسازی و .. آماده افتتاح خواهند بود.دکتر امیر بهمنی شهردار هشتگرد در بازدید از پروژه احداث ساختمان اداری آرامستان امامزاده جعفر(ع) با تقدیر از واحد عمران شهرداری در راستای پیشرفت مناسب این پروژه ، بر تکمیل آن در فرصت باقیمانده تا دهه فجر تاکید نمود .بهمنی گفت : خوشبختانه پیشرفت پروژه نسبت به وضعیت آن در بازدید قبلی مناسب بوده و انتظار می‌رود کارهای لازم مراحل پایانی آن نیز در فرصت باقیمانده انجام و بهره برداری از این بنا ، خدمات ارایه شده در این آرامستان را تکمیل نماید .وی گفت : از سال گذشته توجه ویژه ای به این آرامستان شده است و احداث قطعه ۱۳ قبور ، ساماندهی پیاده روها ، ساخت آبخوری ، نصب تابلوهای راهنما ، زیباسازی ، گلکاری ، اجرای فضای سبز ، رنگ آمیزی و ... بخشی از تلاشها برای بهسازی این آرامستان بوده و انتظار می رود با احداث ساختمان اداری ، برگ زرینی دیگر بر خدمات رسانی به شهروندان افزوده گردد .

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود