10 فروردین 1399
شماره خبر: 232724

راه اندازی ایستگاه غربالگری در مبادی ورودی شهر

سپیدار‌آنلاین: گروه شهری

راه اندازی ایستگاه غربالگری در مبادی ورودی شهر

شهردار فردیس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این شهر خبر داد گفت: در این راستا ایستگاه های غربالگری در مبادی وروردی شهر راه اندازی شده است.

محمد خسرو زاده در حاشیه بازدید از مبادی ورودی فردیس که پیش از ظهر یکشنبه انجام شد، از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این شهر خبر داد و اظهار کرد: تمامی اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا طبق پروتکل ابلاغی در فردیس انجام می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری امور اجرایی نیروهای داوطلب مردمی، بسیجی، انتظامی و هلال احمر را پشتیبانی می کند، اضافه کرد: با همکاری ارگان های مختلف، شهر فردیس به طور مستمر ضد عفونی می شود.
خسرو زاده در بخش دیگری از راه اندازی ایستگاه های غربالگری در مبادی ورودی فردیس از سمت کرج، شهریار و ملارد به فردیس خبرداد و اضافه کرد: این اقدام در راستای پیشگیری از شیوع و کنترل ویروس کرونا به طور شبانه روزی در حال انجام است.
به گفته وی، بوستان های فردیس و همه مراکز خدماتی آن ها به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.
شهردار فردیس با اشاره به جلوگیری از فعالیت روز بازار ها، دستفروشان و وانت‌بارهای میوه فروش در فردیس، تصریح کرد: مدیریت شهری فردیس در راستای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.
وی ضمن تقدیر از حمایت های همه جانبه اعضای شورای اسلامی شهر فردیس در پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا، عنوان کرد: از شهروندان می خواهیم با ماندن در خانه زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنند.
خسرو زاده از نصب بنر های آموزش پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا در فردیس خبر داد و خاطرنشان کرد: از شهروندان می خواهیم تا با مدیریت شهری همکاری کرده و روز طبیعت را در خانه بمانند و از تجمع بپرهیزند تا هرچه سریعتر شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و بازگشت شرایط عادی و آرامش اجتماعی به شهر باشیم.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود