22 مهر 1392
شماره خبر: 107908

سومین مرکز تخصصی چشم پزشکی نور در البرز افتتاح شد

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

سومین مرکز تخصصی چشم پزشکی نور در البرز افتتاح شد


سومین مرکز تخصصی چشم پزشکی نور، در استان البرز با حضور استاندار البرز، فرمانده پلیس راه کشور، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر کرج افتتاح و به بهره برداری رسید.
رئیس هیئت مدیره کلینیک تخصصی چشم پزشکی نور در مراسم افتتاحیه کلینیک تخصصی چشم پزشکی نور البرز اظهار داشت: کلینیک تخصصی نور در تهران سومین مرکز تخصصی خود را به منظور ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مردم استان البرز افتتاح و راه اندازی کرد تا بدین ترتیب بتواند پاسخگوی بخش قابل توجهی از مراجعات بیماران چشمی این استان باشد. حیدری افزود: اولین کلینیک تخصصی چشم پزشکی نور کشور که مجهزترین و روزآمدترین مرکز تخصصی است در سال 72 در خیابان مطهری تهران افتتاح و به بهره برداری رسید و در سال 86 نیز بیمارستان تخصصی چشم پزشکی نور نیز فعالیت خود را به دلیل نیاز کشور به بهره برداری رسید.
کلینیک نور البرز متمایزترین کلینیک تخصصی چشم است
وی کلینیک تخصصی نور البرز را پس از مرکز تهران متمایزترین کلینیک تخصصی چشم عنوان کرد و گفت: این مرکز نیز مرکزی تخصصی است که به دلیل استفاده از امکانات و تجهیزات تخصصی و فعالیت متخصصان و فوق تخصص ها از ظرفیت علمی و پژوهشی بسیار بالایی برخوردار است. رئیس هیئت مدیره کلینیک تخصصی چشم پزشکی نور یادآور شد: بر اساس مطالعات صورت گرفته 25 درصد از مراجعات مردم به مرکز تخصصی و بیمارستان چشم پزشکی نور تهران به استان البرز اختصاص داشت که این مهم خود عاملی شد تا مسئولان این مرکز تدابیر لازم را به منظور احداث سومین مرکز تخصصی خود در استان البرز بیندیشند.
مرکز جراحی چشم البرز احداث می

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود