27 آذر 1397
شماره خبر: 207001

برای اجرای سیاست های عمومی دولت با کسی مماشات نمی کنم

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

برای اجرای سیاست های عمومی دولت با کسی مماشات نمی کنم


نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مامور اجرای سیاست های عمومی دولت در البرز هستم و در این راستا هیچ گونه مماشاتی با کسی نمی کنم.
دکتر شهبازی در جلسه شورای اشتغال شهرستان ساوجبلاغ که عصر دوشنبه در شرکت زر ماکارون برگزار شد، با تاکید بر ضرورت پویایی کارگروه اشتغال در شهرستان ها، افزود: مدیران فعال و پویا در جهت اجرای مصوبات کارگروه ها اقدام کنند و مسئولانی که در جلسات حضور پیدا نمی کنند باید تعیین تکلیف شوند.
البرز با ظرفیت های کم نظیر بهشت سرمایه گذاران است
وی ادامه داد: البرز با امکانات و ظرفیت های کم نظیر مانند قطعه از بهشت سرمایه گذاران بر روی زمین است از این رو باید این فرصت ها را مغتنم شمرد و برای بهره برداری از آنها گام های موثری برداشت.
دکتر شهبازی گفت: برای سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی در البرز هیچ گونه مانعی وجود ندارد بنابراین باید مدیران با تسهیل راه سرمایه گذاران، به این روند سرعت دهند. وی افزود: مدیران باید با اهتمام ویژه ای پیگیر اجرای مصوبات جلسات باشند و به دلیل اهمیت امور و ضرورت سرعت بخشی به تحقق برنامه ها، مدیران کم حوصله و تنبل جایی در البرز ندارند.
در حوزه رونق کسب و کار هیچ توقفی جایز نیست
استاندار البرز اضافه کرد: در حوزه رونق کسب و کار هیچ توفقی جایز نیست چراکه ایجاد اشتغال و رونق تولید از اهم برنامه های استان محسوب می شود.
***هیچ جلسه ای در البرز تشریفاتی برگزار نمی شود
وی با اشاره به اینکه کارگروه اشتغال، جلسه ای تشریفاتی نیست، گفت: تمامی مسئولان باید در قالب یک تیم، برنامه ها را پیش ببرند.
*** کار تیمی، رمز عبور از موانع است
دکتر شهبازی افزود: از دبیر کارگروه بانک ها گلایه داریم چراکه باید برای ارائه گزارش عملکرد بانک ها در خصوص اعطای تسهیلات اشتغالزایی حضور می یافت. وی با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی باید مسئولیت پذیر باشند، عنوان کرد: موازی کاری معنا ندارد بلکه باید همه در یک خط و در قالب ید واحد در پیشبرد اهداف استان گام برداریم.
***سند آمایش سرزمین ریل گذاری صحیحی برای پیشبرد اهداف رشد و توسعه البرز است
استاندار البرز گفت: سند آمایش سرزمین در شهرستان ها، ریل گذاری صحیحی برای پیشبرد اهداف استان است از این رو باید در شهرستان ها با توجه به ظرفیت ها اقدام، برنامه ریزی و عمل شود. وی با اشاره به اینکه رونق صادرات غیرنفتی ماموریت ویژه ما در البرز است، افزود: جمعیت مهاجر البرز را فرصت می دانیم ولی باید برنامه ریزی دقیقی در این راستا داشته باشیم و از ظرفیت های استان در این رابطه بهره برداری کنیم.
***دستگاه های اجرایی بعنوان تشکیلات حرفه ای در استان با قدرت اقدام کنند
دکتر شهبازی عنوان کرد: در ازای جمعیتی که به استان وارد می شود باید اعتبارات لازم را نیز از بودجه ملی جذب کنیم و این امر با برنامه ریزی محقق می شود. وی گفت: فرمانداران باید اشراف کامل به مسائل استان داشته باشند ولی در این رابطه دستگاه های اجرایی بعنوان تشکیلات حرفه ای باید در حوزه های مربوطه با قدرت عمل کنند.
***در کنار یکدیگر و در سایه تعامل و وفاق مسیر رشد و توسعه البرز را طی می کنیم
استاندار البرز افزود: نباید رو به روی یکدیگر قرار گیریم بلکه باید در سایه تعامل و وفاق با توجه به نقشه راه و راهبردهای تعیین شده، حرکت کنیم. وی ادامه داد: مامور اجرای سیاست های عمومی دولت در البرز هستم و در این راستا هیچ گونه مماشاتی با کسی نمی کنم.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود