22 بهمن 1397
شماره خبر: 210338

وفاداری مردم به انقلاب اسلامی دوچندان شده است

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

وفاداری مردم به انقلاب اسلامی دوچندان شده است

استاندار البرز اظهار داشت: مردم ایران اسلامی بویژه قشرهای مختلف انقلاب استان البرز امروز نشان دادند که پایدارتر از همیشه به آرمان های انقلاب اسلامی وفادار هستند.

عزیزاله شهبازی با حضور در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهر کرج، در جمع خبرنگاران امروز را برگ زرین دیگری در تاریخ سرافزای ملت ایران برشمرد و گفت: حضور پرشور جوانان و بانوان در راهپیمایی 22 بهمن امسال تماشایی و مایه مباهات است.
وی افزود: این حضور با شکوه اقشار مختلف مردم انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر این موضوع است که اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی در گوشه گوشه این سرزمین عزیز همچنان جاری و ساری است و مردم به شعار و اهداف بزرگان در انقلاب 57 پایدار و وفادار هستند.
شهبازی اظهار داشت: نکته جالب توجه در این راهپیمایی حضور پرشورتر جوانان و بانوان است که دلیل محکمی بر آگاهی و بصیرت این قشر به ضرورت انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: اساسی ترین شعار انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و اکنون با این حضور می بینیم که انقلاب اسلامی ایران بالنده تر از همیشه است.
استاندار البرز اظهار داشت: شواهد گویای این است که در حقیقت امسال مردم با احساس تکلیف بیشتر، حضور پرشوری در جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند.

منبع ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود