5 فروردین 1398
شماره خبر: 212423

مدیران البرزی بدون هماهنگی از استان خارج نشوند

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

مدیران البرزی بدون هماهنگی از استان خارج نشوند

استاندار البرز با تأکید بر اینکه مدیران بدون هماهنگی از استان خارج نشوند، گفت: تدابیر لازم برای مقابله با بحران احتمالی اندیشیده شده است.

، عزیز الله شهبازی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، بابیان اینکه امید است سال ۹۸ سالی پر از خیروبرکت برای تمامی مردم ایران اسلامی باشد، افزود: از تمامی مدیرانی که در ایام تعطیلات پای‌کار بودند و بر اساس ارائه گزارش‌ها، خروجی قابل قبولی داشتند، قدردانی می‌کنم.
وی ضمن ابراز همدردی با مردم سیل‌زده استان‌های شمالی کشور، ادامه داد: البرز آماده کمک به هم نوعان سیل‌زده در مناطق سیل‌زده کشور است.
استاندار البرز با اشاره به اینکه اسکان جمعیت در البرز نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است، گفت: البرز پرترددترین استان کشور با ثبت ۱۲ میلیون تردد تا به امروز داشته و جای خرسندی دارد که میزان تصادفات فوتی در تعطیلات نوروز تا به امروز کاهش ۱۰۰ درصدی داشته است.
شهبازی با تأکید بر اینکه مردم از استقرار در حاشیه و بستر رودخانه‌ها بپرهیزند، افزود: در مواقع بحران پای پیش‌بینی‌های لازم را داشته، در حین بحران مدیریت صحیح و پس از بحران نیز آرامش و مدیریت هوشمندانه نیاز است.
وی اضافه کرد: کمک‌های البرز باید در قالب یک ستاد واحد جمع‌آوری و طی هماهنگی‌های صورت گرفته به مناطق سیل‌زده ارسال شود.
استاندار البرز گفت: در البرز نیز آمادگی لازم برای مقابله با بحران‌های احتمالی حاصل از بارش شدید باران وجود دارد.
مدیران بدون هماهنگی از استان خارج نشوند چراکه مجموعه دستگاه‌های استان در آماده‌باش کامل قرار دارند شهبازی افزود: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مأمور به ساماندهی، تجمیع و ارسال کمک‌های استان به مناطق سیل‌زده است.
وی بابیان اینکه آمادگی ایجاد بستر لازم برای استقرار سیل‌زدگان راداریم، عنوان کرد: با توجه به بارش‌ها، احتمال رانش زمین و ریزش کوه در جاده چالوس و طالقان وجود دارد، اطلاع‌رسانی و آماده‌باش کامل صورت گیرد.
استاندار البرز تأکید کرد: مدیران بدون هماهنگی از استان خارج نشوند چراکه مجموعه دستگاه‌های استان در آماده‌باش کامل قرار دارند.
شهبازی افزود: برای ایجاد محدودیت تردد در جاده چالوس نیز با توجه به اینکه این جاده ملی است باید با مسئولان ملی هماهنگی لازم صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه محموله‌های کمک به مناطق سیل‌زده ارسال‌شده، اعلام کرد: البرز آمادگی کامل را برای ارسال محموله‌های دیگری شامل مواد غذایی، تجهیزات و اعزام نیروی انسانی به مناطق سیل‌زده را دارد و برای این امر درصدد هماهنگی‌های لازم و اعلام نیاز مسئولان مناطق سیل‌زده هستیم.
استاندار البرز بابیان اینکه در قالب سند آمایش سرزمین باید مناطق خطرپذیر استان احصاء شوند، گفت: معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری در این راستا باید تدابیر لازم را اتخاذ کند.
البرز در سال رونق تولید بر اساس منویات مقام معظم رهبری برنامه محور حرکت خواهد کرد

شهبازی با اشاره به برنامه‌های سال ۹۸ بر اساس شعار سال، افزود: البرز در سال رونق تولید بر اساس منویات مقام معظم رهبری برنامه محور حرکت خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: البرز با اعطای دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات، رتبه اول کشور در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را دارد.
استاندار البرز گفت: مجموعه مسئولان استان در سه قوه طی همراهی و تعامل همچنان متحد و منسجم برای تحقق شعار سال خیز بلندی برداشته‌اند.
شهبازی افزود: برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری سرعت مسئولان برای رونق تولید در البرز مضاعف خواهد شد.
وی ادامه داد: امروز نیز جلسه‌ای با موضوع شعار سال مبنی بر رونق تولید با حضور مدیران کل، فرمانداران و معاونان استانداری تشکیل می‌شود.

منبع مهر

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود