Logo

صفحه اصلي > تنور داغ > گمانه زنی ها درمورد شهردار آینده محمدشهر کرج

گمانه زنی ها درمورد شهردار آینده محمدشهر کرج


16 مرداد 1396. نويسنده: monshi
گمانه زنی ها درمورد شهردار آینده محمدشهر کرج


شنیده ها حاکی از آن است که اکثر اعضا منتخب شورای پنجم محمدشهر انتخاب فرد جدیدی را به عنوان شهرداراین شهر در نظر دارند.
محمدشهر یکی از شهرهای اقماری شهرستان کرج است که تا کنون آمد و رفت شهرداران بسیاری (7 شهردار) را به خود دیده و در این زمینه حاشیه های زیادی همچون استیضاح شهردار را نیز تجربه کرده است.
نمای بصری ، پراکندگی ساخت و ساز ها و مهمتر از آن، ساخت و سازهای غیر مجاز و کارشناسی نشده عقبه خوبی برای شهرداران محمدشهر به جا نگذاشته و اکنون، بیشترین انتظار مردم این شهر از اعضا منتخب شورای پنجم، انتخاب شهرداری متخصص،متعهد،کارآمد و پیگیر کمبودهای فراوان این شهر است. آنچه از صحبت های اعضا منتخب پارلمان پنجم بر می آید این است که اکثر اعضا قصد دارند فرد جدیدی را به عنوان کلید دار محمدشهر انتخاب کنند ، در این میان البته کمپین هایی با موضوع "حمایت از شهردار" نیز راه اندازی شده که به طور ضمنی خواستار ابقا شهردار فعلی این شهر(ناصرخاکی) هستند و معتقدند در این صورت اوضاع شهر به سامان تر خواهد شد. در این میان نام 2 نفر از کارکنان فعلی شهرداری و همچنین یکی از شهرداران اسبق محمدشهر نیز در لیست اسامی احتمالی برای منصب شهرداری محمدشهر به چشم می خورد.
انتخاب یکی از بانوان ناکام مانده از انتخابات شورای شهر نیز به عنوان شهردار محمدشهر از جمله بحث های داغ در این زمینه است و شنیده شده وی رزومه طویل خود در امور اجرایی را نیز به دست یکی از اعضا منتخب پارلمان پنجم رسانده است. اکنون صرف نظر از گمانه زنی ها در خصوص شهردار آینده محمدشهرانتظار می رود اعضای جدید شورای شهر ، شهرداری مردمی، بومی و با انگیزه را برای این منسب انتخاب کنند تا محمدشهر به آنچه لایق آن است نزدیک تر شده و سامان گیرد.
بازگشت