3 دی 1398
شماره خبر: 227168

به جای جست و جوی ساختار، دستاورد محوری را ملاک عمل کنیم

سپیدار‌آنلاین: گروه یادداشت

به جای جست و جوی ساختار، دستاورد محوری را ملاک عمل کنیم


جوانی، دوره ای بسیار کوتاه است و جوان کسی است که بتواند فارغ از خلاصه شدن در ساختارها و چارچوب ها، مسئولان را موظف و مقید به تسلیم شدن برابر هنر، دانش، انگیزه و فعالیت هایش کند.

وقتی جوانی را آرام آرام پشت سر می گذاریم، وقتی به پشت سر نگاه می کنیم و می بینیم جای آن همه شور و انرژی را پختگی و اشراف بیشتر به پیرامون مان فرا گرفته، احساسی دو گانه پیدا می کنیم: قدرتی برای گذر ساده تر از مشکلات و افسوسی برای دور شدن از آن همه انگیزه و شور جوانی ...به هر روی عمر می گذرد و باید از هر لحظه آن محصولی برداشت کرد. از همین رو توصیه امروز من به رئیس و اعضای مجمع جوانان استان البرز که امروز در کمال افتخار مهمان بنده بودند و باعث شد خستگی یک روز سنگین و پرکار از تنم خارج شود، این بود که به جای جست و جوی ساختار، دستاورد محوری را ملاک عمل و فعالیت شان قرار دهند.
جوانی، دوره ای بسیار کوتاه است و جوان کسی است که بتواند فارغ از خلاصه شدن در ساختارها و چارچوب ها، مسئولان را موظف و مقید به تسلیم شدن برابر هنر، دانش، انگیزه و فعالیت هایش کند.یقینا شهرداری کرج هم برابر توان، هوش و شور جوانان این شهر خوب و دوست داشتنی، دست دوستی و محبت دراز کرده و برای همراهی این مجمع و تمامی اعضا و جوانان خواهد خاست.
علی کمالی زاده
منبع : کرج امروز

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود