4 فروردین 1399
شماره خبر: 232682

رسانه، رکن اصلی آگاهی بخشی در جهت توقف زنجیره شیوع کرونا

سپیدار‌آنلاین: گروه یادداشت

رسانه، رکن اصلی آگاهی بخشی در جهت توقف زنجیره شیوع کرونا

اکنون زمان آن است که بسیجی وار وارد میدان شویم. مسئولان با تمام قوا پای کار هستند و در این روزهای تعطیل و خطرناک شیوع بیماری، بدور از خانه و خانواده، حتی بیشتر از روزهای معمولی در محل کار حضور دارند و ...

طیف وسیعی از مردم نیز به این باور رسیده اند که در خانه بمانند تا از تهاجم کرونا در امان بمانند.
اما بخش قابل توجهی از مردم نیز این شیوع افسار گسیخته کرونا را جدی نگرفته و همچنان در رعایت عدم تردد و نکات و الزامات پزشکی کوتاهی می کنند، بنابراین با چنین روندی، توقف چرخه شیوع به درازا می کشد و به طور قطع تبعاتی همچون افزایش جدی تلفات را همراه خواهد داشت.
با تمام این تفاصیل، اصناف، تولیدکنندگان و بسیاری از فعالان مدنی پای کار آمده اند ولی بدون همراهی و مساعدت رسانه ها، این مسیر بدرستی طی نمی شود.
فعالان رسانه های البرز همواره در بحران ها پای ثابت یاری بوده اند و اکنون نیازمند آن هستیم، فارغ از هر گونه جهت گیری و اختلاف نظر ها، برای سلامت مردم وارد میدان شوند و همانند همیشه مسئولان را در این راه سخت و خطیر یاری کنند.
عدم حضور رسانه های مورد وثوق مردم برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، فضا برای تروریست های رسانه ای باز می شود چراکه اکنون معاندان نظام آب را گل آلوده دیده و بدنبال ماهی گیری خود هستند.
محمدرضاجهانشاهلو

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود