تصویر سلبریتی ها و شهرتی علیهِ مردم!

سلبریتی ها و شهرتی علیهِ مردم!

پرینت       شماره خبر: 258796 19 آبان 1400 - 15:02 سپیدار آنلاین: بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون اخیراً طی اظهار نظری گفته که اگر فردی پس از ۳۰ سال کار موفق به تامینِ رفاه افراد تحت تکفلش نشود، بی دست و پا است، صحبتی که قطعاً نباید از زبانی فردی مطرح می شد که شهرت کنونی اش را مدیونِ همان قشری است که..

سلبریتی ها و شهرتی علیهِ مردم!

تصویر اولتیماتوم شهردار فردیس به اکومال برای پرداخت بدهی میلیاردی

اولتیماتوم شهردار فردیس به اکومال برای پرداخت بدهی میلیاردی

پرینت       شماره خبر: 258473 13 آبان 1400 - 08:43 سپیدار آنلاین: محمدرضا آژیر شهردار فردیس در اقدامی مطالبه گرانه (که می بایست توسط شهرداران سابق صورت می گرفت) با #اخطار جدی به مجموعه اکومال برای پرداخت بدهی های سنگین خود به شهر، ضمن وعده پیگیری های مضاعف قانونی، سطح روابط فرهنگی مدیریت شهری با این مرکز بزرگ تجاری و اداری را موقتاً تنزل داد.

تصویر افشاگری درباره سرقت بزرگ در شهرداری کرج

افشاگری درباره سرقت بزرگ در شهرداری کرج

پرینت       شماره خبر: 258354 11 آبان 1400 - 08:47 سپیدار آنلاین: افشاگری عضو روحانی پارلمان محلی کرج درباره سرقت میلیاردها تومانی از کارخانه بازیافت و غارت بیت المال در روزِ روشن بار دیگر انگشتِ اتهام افکار عمومی و رسانه ها را متوجه حوزه های نظارتی این نهاد عریض و طویل ساخت که اولاً چطور از این افتضاح کم سابقه بی خبر مانده اند و ..

افشاگری درباره سرقت بزرگ در شهرداری کرج

تصویر اسباب کشی به اینترنت و زندگی رویایی و لاکچری در فضای مجازی!

اسباب کشی به اینترنت و زندگی رویایی و لاکچری در فضای مجازی!

پرینت       شماره خبر: 258192 08 آبان 1400 - 12:05 سپیدار آنلاین: در تهران و البرز، در مرکزی ترین استان‌های کشور و در قلب ایران نوعی اسباب کشی رواج یافته که افراد با کمترین هزینه و دردسر سر از زندگی #لاکچری و رویایی در می آورند، بر خلاف زندگی واقعی دیگر تنها نیستند و دوستان زیادی گرد آنها را گرفته است،

اسباب کشی به اینترنت و زندگی رویایی و لاکچری در فضای مجازی!

تصویر سازمان فرهنگی شهرداری کرج در آستانه «تحقیق و تفحص»

سازمان فرهنگی شهرداری کرج در آستانه «تحقیق و تفحص»

پرینت       شماره خبر: 258093 05 آبان 1400 - 11:36 سپیدار آنلاین: نقدهای وارد به عملکرد گذشته و امروز سازمان فرهنگی شهرداری کرج آن را تا پای «#تحقیقوتفحص» پیش برده تا پاره ای از «ابهامات مالی و اجرایی» زیر ذره بین نظارتی قرار گرفته و شفاف سازی شوند.

سازمان فرهنگی شهرداری کرج در آستانه «تحقیق و تفحص»

تصویر بورس، کوره پول سوزی و لبریز صبرِ ایوب سهامداران خُرد...

بورس، کوره پول سوزی و لبریز صبرِ ایوب سهامداران خُرد...

پرینت       شماره خبر: 258035 04 آبان 1400 - 12:50 سپیدار آنلاین: بورسِ تهران، مرزعه ای پُرثمر در سالِ ۹۸ و نیمه نخستِ ۱۳۹۹، سهامداران اما میلیونها ایرانی از اهالی دوردست ترین روستاها گرفته تا پایتخت نشینان. جایگاهِ حقوقی دعوت کننده مردم به بازار سرمایه دیگر جایی برای تحقیق و تردید باقی نگذاشته بود.

تصویر مسئولان استانی فرمانِ خودرو را بیشتر به سمت مشکین دشت بچرخانند!

مسئولان استانی فرمانِ خودرو را بیشتر به سمت مشکین دشت بچرخانند!

پرینت       شماره خبر: 258015 04 آبان 1400 - 09:44 سپیدار آنلاین: آقای داود اسدپناه رئیس پارلمان محلی مشکین دشت طی مطالبه ای خودجوش خواستار انعکاسِ دردها و #محرومیتها و کمبودهایِ این شهر از تریبون «رویش انقلابی البرز» شد و حاملِ درخواستی نیز برای مسئولان استانی بود، اینکه فرمانِ خودروهای شان را بیشتر به سمت مشکین دشت بچرخانند تا در جریان آنچه مردم را می آزارد، قرار گیرند.

تصویر افرادی که در تب دوخت و دوز اندام بدن می سوزند

افرادی که در تب دوخت و دوز اندام بدن می سوزند

پرینت       شماره خبر: 257965 03 آبان 1400 - 10:58 سپیدار آنلاین: اگر گرانی به اوج برسد، سنگ از آسمان ببارد یا کرونا همه را خانه نشین نماید، تاثیری بر شلوغی مراکز و کلینیک های زیبایی در #کرج نخواهد گذاشت، تبِ زیبایی و دوخت و دوز اندام بدن این روزها مرد و زن یا پیر و جوان نمی شناسد.

تصویر واکنش ها به انتشار یک کلیپ در البرز

واکنش ها به انتشار یک کلیپ در البرز

پرینت       شماره خبر: 257625 25 مهر 1400 - 08:50 سپیدار آنلاین: انتشار یک کلیپ کوتاه از سفر فرزند رییس شورای اسلامی شهر کرج در شمال کشور با استفاده از خودرو دولتی واکنش هایی در فضای مجازی، رسانه ای و مراجع رسمی استان البرز در پی داشت.

تصویر وعده‌ شهرداری کرج به هیات جانبازان و معلولین چهار ساله شد!

وعده‌ شهرداری کرج به هیات جانبازان و معلولین چهار ساله شد!

پرینت       شماره خبر: 257298 19 مهر 1400 - 08:44 سپیدار آنلاین: رئیس هیات جانبازان و معلولین استان البرز با بیان اینکه در شأن ورزشکاران استان نیست که مدام برای اسپانسر التماس کنند، افزود: برای تبلیغات رایزنی‌های زیادی انجام شده و موضوع را در شورای ورزش استان نیز مطرح کرده‌ایم ولی بی فایده بود.

تصویر گلایه شدید پسر آیت‌الله طالقانی از میراث فرهنگی البرز

گلایه شدید پسر آیت‌الله طالقانی از میراث فرهنگی البرز

پرینت       شماره خبر: 256285 27 شهریور 1400 - 15:38 سپیدار آنلاین: فرزند آیت‌الله طالقانی در واکنش به مصاحبه مدیرکل میراث فرهنگی البرز مبنی بر اینکه «خانواده آیت الله طالقانی می‌گویند میراث فرهنگی اعتبار مرمت خانه آیت‌الله طالقانی را به طور کامل در اختیار آنها قرار دهد تا خودشان این کار را انجام دهند» گفت: این حرف هیچ جایی گفته نشده و من آن را به شدت تکذیب می‌کنم.

تصویر مهره‌چینی در استانداری البرز

مهره‌چینی در استانداری البرز

پرینت       شماره خبر: 255837 17 شهریور 1400 - 15:01 سپیدار آنلاین: استاندار البرز در آخرین روزهای عمر فعالیت خود اقدام به انتصابات جدید و عجیب کرده است؛ در این میان نام فردی به چشم می‌خورد که سابقه فعالیت کافی ندارد اما آماده نشستن بر صندلی فرمانداری‌ یکی از شهرستان‌های البرز است.

تصویر چهره ناخوش طبیعت زیبای طالقان

چهره ناخوش طبیعت زیبای طالقان

پرینت       شماره خبر: 255452 09 شهریور 1400 - 15:47 سپیدار آنلاین: سرپرست شهرداری طالقان از نخاله های ساختمانی تخلیه شده در اطراف دریاچه سد طالقان خبر داد.

تصویر ورزشگاه ۶ هزارنفری کرج همچنان در انتظار اعتبار!

ورزشگاه ۶ هزارنفری کرج همچنان در انتظار اعتبار!

پرینت       شماره خبر: 255405 09 شهریور 1400 - 08:59 سپیدار آنلاین: مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: تکمیل پروژه ورزشگاه انقلاب کرج نیازمند تزریق اعتبار است که امیدواریم با تلاش مضاعف بتوانیم به زودی و در دولت جدید شاهد بهره برداری از این مجموعه ورزشی باشیم.

تصویر اعتراض مجدد کشاورزان ساوجبلاغ به تعلل در رفع اشتباه ملی اعلام شدن اراضی آنها

اعتراض مجدد کشاورزان ساوجبلاغ به تعلل در رفع اشتباه ملی اعلام شدن اراضی آنها

پرینت       شماره خبر: 254411 12 خرداد 1400 - 14:43 سپیدار آنلاین: صدها خانوار از کشاورزان روستاهای سعید آباد و سرخاب ساوجبلاغ برای چندمین بار، نسبت به تعلل و بی توجهی هیات نظارت ماده 33 استان البرز ، در رفع اشتباه این هیئت، مبنی بر ملی اعلام کردن اراضی مردم، واقع در جنوب خط آهن تهران - تبریز اعتراض کردند.

اعتراض مجدد کشاورزان ساوجبلاغ به تعلل در رفع اشتباه ملی اعلام شدن اراضی آنها

تصویر زباله‌های سرگردان و مثنوی هفتاد من

زباله‌های سرگردان و مثنوی هفتاد من

پرینت       شماره خبر: 253229 13 اردیبهشت 1400 - 14:38 سپیدار آنلاین: داستان زباله‌های سرگردان در محلات و مناطق مختلف شهر همچنان ادامه دارد و این بار مردم شهرک جهان نما را به ستوه آورده است.

زباله‌های سرگردان و مثنوی هفتاد من

تصویر شایعه دریافت تست کرونا در ایستگاه‌های متروی گلشهر و محمدشهر کرج تکذیب شد

شایعه دریافت تست کرونا در ایستگاه‌های متروی گلشهر و محمدشهر کرج تکذیب شد

پرینت       شماره خبر: 249024 13 بهمن 1399 - 14:43 سپیدار آنلاین: سخنگوی ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان البرز گفت: خبر منتشرشده در رسانه‌ها مبنی بر انجام تست رایگان کرونا در ایستگاه‌های متروی گلشهر و محمدشهر برای مسافران نادرست است.

 شایعه دریافت تست کرونا در ایستگاه‌های متروی گلشهر و محمدشهر کرج تکذیب شد


تصویر انتقاد نماینده کرج از بی‌توجه مسؤولان به دانشگاه خوارزمی

انتقاد نماینده کرج از بی‌توجه مسؤولان به دانشگاه خوارزمی

پرینت       شماره خبر: 248782 09 بهمن 1399 - 09:07 سپیدار آنلاین: نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد طی بازدید از دانشگاه خوارزمی کرج و گفت‌وگو با مسؤولان این دانشگاه نقاط ضعف و قدرت این مجموعه آموزشی را بررسی کرد و از بی‌توجهی مسؤولان مروبوطه نسبت به دانشگاه قدیمی خوارزمی در گذشت این سال‌ها انتقاد کرد.

انتقاد نماینده کرج از بی‌توجه مسؤولان به دانشگاه خوارزمی